Brzoskwiniowy róż na lato

Brzoskwiniowe róże na lato

Brzoskwiniowy róż wygląda naturalnie i ładnie ożywia twarz. Idealnie sprawdza się na cerach naczynkowych, które z natury mają lekko zaróżowione policzki! 

Clinique Blushing Blush Powder 102 Innocent Peach

Mój róż numer 1! Posiada stonowany, brzoskwiniowy kolor, przez co sprawdza się przez cały rok. Baza jest matowa z subtelnymi, rozświetlającymi drobinkami. Jest dobrze napigmentowany, ale bez przesady. Można go stopniować, nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Róż zamknięty jest w ładnym i solidnym opakowaniu z dużym lusterkiem. Do produktu dołączono dobrej jakości pędzelek, który spokojnie da się używać.

Brzoskwiniowe róże do policzków
Brzoskwiniowe róże do policzków

Yves Rocher Blush Couleur Vegetale 06 Rose Peche

Kolor bardzo zbliżony do Clinique, ale z dodatkiem różowych tonów. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że produkt jest w 100% matowy, jednak jak się mu dobrze przyjrzeć, to widać malutkie drobinki. Róż jest bardzo delikatny i trzeba się trochę namachać, żeby zbudować intensywność. Produkt zamknięty w małym, ale porządnym opakowaniu, idealnym do podróżnej kosmetyczki. Posiada delikatny, różany zapach. Dobry dla osób, które nie są jeszcze wprawione w aplikacji różu.

Brzoskwiniowe róże do policzków swatche
Brzoskwiniowe róże do policzków swatche
Róż Clinique Innocent Peach (od boku)/ HEAN Gold Tomato (od przodu)

HEAN Satin Blush 9 Gold Tomato

Mocno rozświetlający róż, wpadający w pomarańcz. Po roztarciu nabiera bardziej brzoskwiniowy odcień. Bardzo tani i niesamowicie napigmentowany, więc trzeba go nakładać lekką ręką, odciskając nadmiar produktu na dłoni. Do jego aplikacji najlepiej sprawdzi się duży, puchaty pędzel (np. Real Techniques blush brush) lub pędzel typu ‚jajko’ (np. Hebe F04). Daje bardzo ładny glow. Jeśli jednak macie na policzkach rozszerzone pory, to lepiej uważać, ponieważ blask może je uwydatnić.

HEAN Satin Blush 9 Gold Tomato swatch
HEAN Satin Blush 9 Gold Tomato swatch – po lewej światło dzienne, po prawej sztuczne światło

Lubicie brzoskwiniowe róże? Wolicie te matowe, czy rozświetlające?