Fokus na usta – różowe pomadki na lato

Różowe pomadki na lato

Wyrazisty kolor na ustach potrafi zrobić cały makijaż. Wystarczy prosty outfit jak jeansy i biały t-shirt. Do tego wyrównana, rozświetlona cera i ten jeden akcent kolorystyczny – usta! Wy też je lubicie? W takim razie zajrzyjcie do wpisu!

Lancome Matte Shaker Yummy Pink

Najfajniejsza z całej trójki! Bardzo trwała i lekka pomadka w formie tintu. Konsystencja jest wodnista i barwi usta na intensywny różowy kolor, który daje matowe wykończenie i da się stopniować. Przed aplikacją należy wstrząsnąć produktem, jak shakerem. Stożkowy aplikator w formie gąbeczki jest dość duży, ale wygodny w użyciu. Produkt posiada sporo alkoholu, który zapewnia mu cienką konsystencję, niestety jego zapach jest wyczuwalny.

Różowe pomadki
Różowe pomadki – Lancome, ZOEVA, Clinique

ZOEVA Luxe Cream Lipstick Floral Crown

Klasyczna pomadka w formie sztyftu. Daje półmatowe wykończenie i jest komfortowa w noszeniu. Najbardziej stonowana z całej trójki. Posiada niezłą trwałość i przyjemny zapach. Zamknięta jest w metalowym, magnetycznym opakowaniu.

Różowe pomadki na lato swatche
Różowe pomadki na lato swatche

Clinique Chubby Stick Intense 05 Plushest Punch

Nawilżająca i dobrze napigmentowana pomadka do ust w kredce, która zapewnia intensywny i błyszczący kolor. Kiedy błysk już zniknie z ust, to nadal zostaje na nich kolorowe zabarwienie. Trzeba z nią jednak uważać, ponieważ ze względu na swoją bogatą konsystencję lubi ‘wylewać się’ poza usta.

Macie swoje ulubione pomadki na lato?