Tampony z bawełny organicznej Your Kaya #lesswaste

Your Kaya tampony z bawełny organicznej

Your Kaya to polska marka, tworząca biodegradowalne produkty do higieny intymnej. W jej asortymencie znajdziecie tampony, podpaski oraz wkładki higieniczne wykonane z bawełny organicznej. Jeśli myślałyście o tym, żeby spróbować czegoś bio, ale jakoś nie było Wam po drodze, to wpadajcie do wpisu, czeka tam na Was 20% zniżki na pierwsze zakupy!

Wbrew pozorom materiał ma ogromne znaczenie i nie pozostaje obojętny nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla naszego organizmu. Zamiast perfumowanego poliestru postawcie na czystą bawełnę, która jest naturalna i komfortowa w noszeniu. Warto zadbać o swoje zdrowie i przekonać się, że materiał robi różnicę!

Your Kaya biodegradowalne tampony z bawełny organicznej
Your Kaya biodegradowalne tampony z bawełny organicznej
Your Kaya tampony ekologiczne
Your Kaya tampony ekologiczne

Na stronie marki możecie dokonać jednorazowego zakupu albo zamówić sobie subskrypcję. Dostawa jest błyskawiczna (w ciągu 24h) i darmowa dla zamówień od 30 zł. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby paczka nie dotarła czy przyszła z opóźnieniem.

Oprócz artykułów jednorazowych marka oferuje również kubeczek menstruacyjny oraz łagodny płyn do higieny intymnej, także jest w czym wybierać. Tampony i wkładki higieniczne są bardzo wygodne i dają radę nawet podczas aktywności fizycznej (rower, fitness, siłownia). Innych produktów nie zamawiam, więc się nie wypowiem 😉

🙂 Oczywiście mam dla Was zniżkę -20% NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE, wpiszcie w koszyku kod 26A0D

Your Kaya wkładki higieniczne bawełna organiczna
Your Kaya wkładki higieniczne bawełna organiczna